W 2013 roku zrealizowaliśmy projekt, w ramach którego zainstalowaliśmy 15 totemów zewnętrznych z 46” monitorami dotykowymi w mieście Tychy.

Wykorzystaliśmy model doceniony i wyróżniony w konkursie Polish Digital Signage Association Awards 2011 w kategorii Najlepszy Design Kiosku/Mebli Digital Signage – Infobox IB-215Z_B46.  Obudowy infoboxów zostały wykonane z blachy stalowej nierdzewnej malowanej proszkowo, natomiast front urządzenia zabezpieczyliśmy szybą hartowaną o grubości 8mm, wykorzystując przy tym technologię nadruku na szkle i wyklejania paneli specjalistyczną folią pozwalającą laminować szkło. Dotyk jest zatem realizowany dzięki innowacyjnej technologii PCT, umożliwiającej interakcję poprzez szybę. Ponadto wykorzystaliśmy rozwiązanie niwelujące efekt black out’u, co jest istotne gdy urządzenia pracują w warunkach out-door. Totemy posiadają przemysłowe komputery, moduł bluetooth, oraz pełną instalację grzewczo-wentylacyjną regulowaną sterownikami, co zapewnia wydajność i bezpieczeństwo pracy podzespołów.

Kontent Digital Signage jest oparty na danych przesyłanych kanałem RSS. Użytkownik ma m.in. możliwość przeglądania witryn internetowych, podglądu sidle show oraz sprawdzenie rozkładu jazdy autobusów. Administrator może dzielić ekrany na strefy, dla których wybiera treści do wyświetlenia dla każdej z nich. Urządzenia są centralnie zarządzane.

Zrealizowanie projektu zostało ponownie docenione przez Polish Digital Signage Association i w konkursie w 2013 roku zyskaliśmy nagrodę za Najlepszą realizację DS (Instalację wzorcową).