Infobox sp. z o. o. to lider na polskim rynku produkcji infokiosków multimedialnych. Działa od 2000 roku, koncentrując się na rozwoju produktów i usług związanych z innowacyjną technologią dotykową oraz wizualizacją informacji.


Dzięki naszej strategii, której celem jest zapewnienie klientom niezawodnych urządzeń za konkurencyjną cenę, setki naszych produktów zostało zainstalowanych na terenie całego kraju. Dzięki temu nowe technologie komunikowania się, udostępniania informacji zmieniają zachowania nas wszystkich. Mają one kapitalne znaczenie w rozwoju naszego społeczeństwa jako społeczeństwa informacyjnego. Dodatkowo inwestujemy w dizajn i współpracę z uznanymi projektantami, tworząc urządzenia nie tylko o dużej wartości dla wzornictwa przemysłowego, lecz również wykorzystując nowe materiały i procesy produkcji.


Doświadczenie, budowanie relacji z partnerami i klientami oraz kompleksowość zapewnia efektywność pracy. Nasz zespół to specjaliści od projektowania, fachowcy od IT i dlatego obok produkcji urządzeń, tworzymy i rozwijamy oprogramowanie nadające im funkcjonalność jakiej oczekuje rynek i klienci. Dzięki temu możemy zaproponować szereg ciekawych i innowacyjnych rozwiązań mających zastosowanie na rynku multimediów i komunikacji elektronicznej.